Hizmetlerimiz

Etiler İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo gider tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız, pimaş borularına zarar vermeden tıkanıklık açma cihazlarımız ile sorunları çözmekteyiz. Tıkanıklığa sebep olan cisimler tıkanıklık açma makineleri ile açılır akabinde gider boruları kamera ile kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olan farklı bir durum söz konusu ise kameralı görüntüleme cihazları ile tespit edilerek sorunun çözümü sağlanmaktadır. Pimaş gider tıkanıklığını açarken asla kırma dökme yapılmaz ve pimaş borularına zarar verilmez, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Etiler Tesisat firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz Etiler başta olmak üzere, Bebek, Nişantaşı, Levent semtlerine hizmet verip, İstanbul’un tüm ilçelerine uzaklık farketmeksizin tek fiyat politikası uygulamaktadır..


Su Kaçağı Tespiti

Evlerde ve iş yerlerinde meydana gelen su kaçakları kimi zaman ciddi sıkıntılar yaşamamıza neden olabilmektedir. Zira kimi zaman su kaçağı veya sızıntısı olan duvarımız ya komşumuzun evini su basmasına ya da kendi evimizin su altında kalmasına neden olabilmektedir.

Etiler Tesisatçı olarak su kaçağını veya sızıntısını, son teknoloji termal kamera veya özel dinleme ekipmanları noktasal olarak tespit edip, kırıp dökmeden kısa bir sürede %100 garantili olarak tamir ediyoruz.


Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisat projeleri Doğalgaz Tesisat İşleri Etiler Tesisat olarak tüm mekanik tesisat işleriniz, projeli işleriniz ve projelendirme dahil malzemeli, malzemesiz uygulanmaktadır. Uzman kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Yerden Isıtma Sistemleri, Su Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Mekanik Tesisat, Yangın Tesisatı, Ak-se Yapı Mühendislik olarak tüm tesisat işlerinizde hizmetinizdeyiz İnşaat Tesisat İşleri Kombi Takma İşleri Radyatör Takma İşleri Demir Boru İşleri Plastik Boru İşleri Su Borusu İşleri Tuvalet İşleri Boru Patlağı İşleri Kombi Değişimi İşleri Petek Değişimi İşleri Musluk Değişimi İşleri Çeşme Değişimi İşleri Tesisat Kontrol İşleri Doğalgaz Kaçağı İşleri Kat Kaloriferi İşleri Duşakabin İşleri Vitrifiye İşleri Klozet İşleri Lavabo İşleri Batarya İşleri Bakır Tesisat İşleri Yoğuşmalı Kombi İşleri Doğalgaz Malzeme Satışları Hidrofor Kurulumu İşleri Her türlü tesisat işleriniz için bizi arayınız


Klozet Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklık sorunlarına kameralı robot makineler ile profesyonel çözüm sunuyoruz. Gider tıkandı ne yapacağım diye düşünmeyin tıkalı giderleri robot cihazlarla açmak mümkün. Garantili hizmet

Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan ve en sık kullandığımız alanların başında gelen mutfak, banyo, lavabo tuvalet ve klozet gibi alanların sorun çıkarmasını asla istemeyiz. Alanında uzman olan ekibimizin sizlere hizmet verdiği bazı alanlar şu şekildedir; tıkanıklık-açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, klozet açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Açma, Gider Borusu Açma, Banyo Gideri Açma, Pimaş Açma


Hemen Arayın! 0535 274 93 25