Nasıl Çalışıyoruz?

Sevgi ve Saygı

Etiler Tesisatçı 2004'ten günümüz yıllarına kadar dayanan tecrübesi ile bütün tesisat problemlerinize çözüm ortağı olmuş ve olmaya devam edecektir.. Bir çok referansa sahip İstanbul'un bütün ilçelerine Beşiktaş başta olmak üzere tesisat hizmeti vermekteyiz..

Her zaman kaliteyi ve iş yapmayı kendisine vazife edinmiş hedef tesisat kullandığı ekipmanlar birinci sınıf olmasına dikkat çekmektedir. Etiler Tesisatçı vizyonu doğrultusunda sizlere memnuniyet ve güven kaynağı olmaya devam edecektir.. Etiler Tesisatçı dinamik ve profesyonel kadrosuyla yaptığı tesisat işleriyle her zaman ilk tercih edilen tesisat firması olmuştur.


Hassasiyet

Robot cihazlarımızla tuvalet tıkanıklığında kırma işine son! Biz özel cihazlarımız sayesinde, tıkanıklık konusunda devrim yarattık. Her türlü tıkanıklık işlerinizi kırmadan, yere zarar vermeden açmaktayız. 15 dakikada teslim edip kullanıma sunuyoruz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüyoruz. Tesisat hizmetleri olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemlidir; bu nedenle servis ekiplerimizde deneyimli kadro ile çalışmaktayız ve sorunlarınızı bekletmeden çözebilmek için 7 gün 24 saat sizlerin yanındayız.


Belirtilen Saatte

Söz verdiğimiz saatte geliyor, söz verdiğimiz saatte işimize başlıyoruz; vakit bizim için çok önemli. Uygun olan saati sizinle birlikte kararlaştırdıktan sonra, saat kaç dediysek tam o saatte gelip işimize başlıyoruz.Güçlü ve disiplinli ekibimiz sayesinde hızlı ve özenli bir şekilde eşyalarınızı aracımıza yüklüyoruz.

Yol ve hava durumunu göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Buna rağmen geç kalma ihtimalimiz olursa (yol durumu, olumsuz şartlar gibi) size anında haber vererek tahmini gelebileceğimiz saati söylüyoruz. Kimse beklemeyi sevmez. Biz hem beklemeyi hem de bekletmeyi sevmiyoruz. Sizlere sıkıntısız ve hızlı bir hizmet sunmak için bütün imkanlarımızla çalışıyoruz.


Memnuniyet Odaklı

Evinizde oluşabilecek her türlü tesisat arızalarına karşın en son sistem cihazlarla kırmadan dökmeden evinizdeki kaçakları tespit edebiliriz. Termal kameralı sistemler ve en son sistem dinleme cihazlarını kullanarak kendini bu konuda geliştirmiş, profesyonel personellerimiz tarafından su kaçağını noktasal olarak bulmaktayız. Tesisat firmamız gelişen ve değişen teknoloji takip ederken sektördeki yeniliklere kayıtsız kalmamaktadır.

Temiz Su Tesisatı, Pis Su Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Kalorifer ve Petek Temizliği, Yangın Tesisatı, Lavabo Açma, Su Kaçağı Bulma, Kanal ve Kanalizasyon Temizliği, Banyo ve Tuvalet Tıkanıklığı Giderme, Pimaş Açma, Tüm Sıhhi Tesisat Bakımı, Enjeksiyon Tesisatı, Hava Tesisatı


Taşınmaya Hazır mısınız? Hemen Arayın0535 274 93 25